EN

Copyright © 2017. Designed by AeroNorm.

Referanslar Sertifikalar Haberler İletişim
Ürünleriniz nerede üretiliyor? Yasal Koşulllar
Ürünlerimiz Bursa’daki üretim tesisimizde üretilmektedir. Teslim edilmeden önce tüm kalite ve güvenlik testlerinden geçirilir. Teslimat sonrasında ekiplerimizce belirli periyotlarla güvenlik kontrolleri yapılır. Oyun parkı ürünlerinde en çok dikkat edilmesi gereken nokta çocukların sağlığı ve güvenliğidir. Yedek parça temin edilememesinden dolayı kısa zaman içinde kullanılamayacak duruma gelen ürünlerin çocuklar tarafından kullanılması güvenli değildir.
Ürünlerinizi ambalajlı olarak mı teslim ediyorsunuz? Flopark ürünleri uzak veya yakın tüm mesafelere ambalajlanarak gönderilir. Böylece lastik komponentler, metal aksam ve diğer tüm parçalar nakliye esnasında çizilmelere karşı korunur.
Satış sonrasında desteğiniz var mı? Satış sonrası destek ekiplerimiz 20 yıllık tecrübesi ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. Ürünlerimiz kendi tesislerimizde üretildiğinden dolayı anında yedek parça temin edilebilmektedir. Tecrübelerimize dayanarak, yapmış olduğumuz ürünlerin kalitesinden ödün vermediğimiz için destek ekibimize çok ihtiyaç duymayacağınızı söyleyebiliriz.