EN

Copyright © 2017. Designed by AeroNorm.

Referanslar Sertifikalar Haberler İletişim
<
Ürünler / Elektronik
Yasal Koşulllar
Playtop Street < >
Playstop Street 12 adet elektronik uydunun 11 metreye 6 metre ölçülerinde bir alanda 70 mm kauçuğun içine gömülmesi ile oluşturulan bir sistemdir. Playstop Street'te uydulara el yerine ayak ile basılır. Sistem oyunu oynayanların hızına göre zorlaştığı için yetişkinler bile Playstop Street ile oynarken eğlenebilirler. Tabii Yeterince hızlı olabilirlerse. Sistem kondisyonu iyi olan yetişkinler için bile iyi bir egzersiz aleti olabilir. Playstop Street'in kaplamasında kullanılan kauçuk spor ayakkabıların alt tabanlarının geri dönüşümden üretilmektedir.
Nasıl Oynanır?
Renk: Kırmızı / Oyuncu Sayısı: 2 takım yada 2 kişi Her takımın birer uydusu yanar. Yanan uydu söndürüldüğünde başka uydu yanar. Takımlar tek tek uydularını söndürür. 30 sn içinde en çok uyduyu söndüren takım ya da kişi kazanır. Renk: Mavi / Oyuncu Sayısı: 1 takım yada 1 kişi Tüm uydular mavi renk yanar. Oynayanlar tek tek uyduları söndürür. Sistem 30 saniyede kaç adet söndürüldüğünü gösterir. Çocuklar skorlarını arttırmaya çalışır.
Renk: Sarı / Oyuncu Sayısı: 2 takım yada 2 kişi Uydular sanki kanat çırpan kuşlar gibi yanarlar. Oyuncular tek tek uyduları söndürerek kuşları kovarlar. Oyun oynayanların kabiliyetine göre gittikçe zorlaşır. İleri seviyelerde arada sırada yanan elmaslar takımların süresini uzatırken bombalar süreyi kısaltır. Belirli süre içinde en çok kuşu kovan takım kazanır. Renk: Yeşil / Oyuncu Sayısı: 2 takım yada 2 kişi Örümcek iki eşit parçaya bölünmüştür. Her takım kendi tarafında oynar. Her takımın bir uydusu yanar. Takımlar tek tek uyduları söndürür. Uydular her zaman karşılıklı olarak yanar. Bu sayede geride olana bir avantaj sağlanmış olur. 30 sn içinde en çok uyduyu söndüren takım ya da kişi kazanır.
I-Circle i-Circle 8 adet elektronik uydunun yaklaşık 38.5 m2 ölçülerinde 65 mm kauçuğun içine gömülmesi ile oluşturulan bir sistemdir. Playtop Street’te uydulara el yerine ayak ile basılır. Sistem oyunları oynayanların hızına göre zorlaştırdığı için yetişkinler bile i-Circle ile oynarken eğlenebilir. Tabii yeterince hızlı olabilirlerse. Sistem kondisyonu iyi olan yetişkinler için bile iyi bir egzersiz aleti olabilir.
I-Lane i-Lane 6 adet elektronik uydunun yaklaşık 15 m2 ölçülerinde 65 mm kauçuğun içine gömülmesi ile oluşturulan bir sistemdir. Playtop Street’te uydulara el yerine ayak ile basılır. Sistem oyunları oynayanların hızına göre zorlaştırdığı için yetişkinler bile i-Lane ile oynarken eğlenebilir. Tabii yeterince hızlı olabilirlerse. Sistem kondisyonu iyi olan yetişkinler için bile iyi bir egzersiz aleti olabilir.
I-Oval i-Oval 12 adet elektronik uydunun yaklaşık 51 m2 ölçülerinde oval bir alanda 65 mm kauçuğun içine gömülmesi ile oluşturulan bir sistemdir. Playtop Street’te uydulara el yerine ayak ile basılır. Sistem oyunları oynayanların hızına göre zorlaştırdığı için yetişkinler bile i-Oval ile oynarken eğlenebilir. Tabii yeterince hızlı olabilirlerse. Sistem kondisyonu iyi olan yetişkinler için bile iyi bir egzersiz aleti olabilir.
I-Ufo i-Ufo 8 adet elektronik uydunun yaklaşık 39.7 m2 ölçülerinde 65 mm kauçuğun içine gömülmesi ile oluşturulan bir sistemdir. Playtop Street’te uydulara el yerine ayak ile basılır. Sistem oyunları oynayanların hızına göre zorlaştırdığı için yetişkinler bile i-Ufo ile oynarken eğlenebilir. Tabii yeterince hızlı olabilirlerse. Sistem kondisyonu iyi olan yetişkinler için bile iyi bir egzersiz aleti olabilir.