EN

Copyright © 2017. Designed by AeroNorm.

Referanslar Sertifikalar Haberler İletişim
<
Ürünler / Elektronik
Yasal Koşulllar
Örümcek / Play Alive < >
Playstop Street 12 adet elektronik uydunun 11 metreye 6 metre ölçülerinde bir alanda 70 mm kauçuğun içine gömülmesi ile oluşturulan bir sistemdir. Playstop Street'te uydulara el yerine ayak ile basılır. Sistem oyunu oynayanların hızına göre zorlaştığı için yetişkinler bile Playstop Street ile oynarken eğlenebilirler. Tabii Yeterince hızlı olabilirlerse. Sistem kondisyonu iyi olan yetişkinler için bile iyi bir egzersiz aleti olabilir. Playstop Street'in kaplamasında kullanılan kauçuk spor ayakkabıların alt tabanlarının geri dönüşümden üretilmektedir.
Nasıl Oynanır?
Renk: Kırmızı / Oyuncu Sayısı: 2 takım yada 2 kişi Her takımın birer uydusu yanar. Yanan uydu söndürüldüğünde başka uydu yanar. Takımlar tek tek uydularını söndürür. 30 sn içinde en çok uyduyu söndüren takım ya da kişi kazanır. Renk: Mavi / Oyuncu Sayısı: 1 takım yada 1 kişi Tüm uydular mavi renk yanar. Oynayanlar tek tek uyduları söndürür. Sistem 30 saniyede kaç adet söndürüldüğünü gösterir. Çocuklar skorlarını arttırmaya çalışır.
Renk: Sarı / Oyuncu Sayısı: 2 takım yada 2 kişi Uydular sanki kanat çırpan kuşlar gibi yanarlar. Oyuncular tek tek uyduları söndürerek kuşları kovarlar. Oyun oynayanların kabiliyetine göre gittikçe zorlaşır. İleri seviyelerde arada sırada yanan elmaslar takımların süresini uzatırken bombalar süreyi kısaltır. Belirli süre içinde en çok kuşu kovan takım kazanır. Renk: Yeşil / Oyuncu Sayısı: 2 takım yada 2 kişi Örümcek iki eşit parçaya bölünmüştür. Her takım kendi tarafında oynar. Her takımın bir uydusu yanar. Takımlar tek tek uyduları söndürür. Uydular her zaman karşılıklı olarak yanar. Bu sayede geride olana bir avantaj sağlanmış olur. 30 sn içinde en çok uyduyu söndüren takım ya da kişi kazanır.